Znakowanie laserowe
dla przemysłu wojskowego

AdobeStock_142952089-1024x576 Industria Militare

W przemyśle wojskowym grawerowanie laserowe na broni jest wymagane przez prawo z powodów identyfikowalności. Nanoszony jest nie tylko numer seryjny umożliwiający identyfikację, ale także logo. 

Najczęściej stosowanym laserem jest laser światłowodowy ze zmiennymi impulsami (MOPA), który umożliwia zarówno wykonywanie głębokiego grawerowania, jak i znakowanie powierzchni z doskonałym wykończeniem. Technologia grawerowania laserowego gwarantuje trwały efekt na wszystkich rodzajach materiałów, a w szczególności na stali i aluminium (anodowane lub malowane).

Zalety LASIT dla przemysłu wojskowego

Oprogramowanie

Nasze oprogramowanie FlyCAD pozwala na generowanie wszystkich kodów umożliwiających identyfikację i każdego kształtu logo, nawet importując je w formacie wektorowym. Zarządzanie różnymi logo, kodami i układami staje się niezwykle łatwe, zwłaszcza dla osób pracujących dla stron trzecich. Firma LASIT jest również ekspertem w tworzeniu oprogramowania na zamówienie i zintegrowanego interfejsu z systemami MES/ERP.

Laser MOPA

Oprócz wszystkich zalet standardowego lasera światłowodowego, ta nowa technologia zapewnia także wyższą jakość estetyczną logo i dekoracji dzięki regulacji impulsu.

Pobierz broszurę i poproś o bezpłatną konsultację

Nasz ekspert pozostaje w gotowości, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań odpowiadających Twoim wymaganiom.
Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności.

Potężny
system ssący

Aspiratore Industria Militare
Grawerowanie laserowe wytwarza pył. W związku z tym konieczne jest posiadanie odpowiedniego systemu filtrów. Firma LASIT produkuje takie systemy na miejscu, dostosowując je do potrzeb klienta, korzystając ze swojego trzydziestoletniego doświadczenia.

System wizyjny do rozpoznawania kodów 2D i OCR

SistemaDiVisionelateale-01 Industria Militare
LASIT specjalizuje się w integracji systemów do sprawdzania jakości kodów alfanumerycznych (OCR) lub dwuwymiarowych (QR/DMC).Wszystkie laserowe urządzenia znakujące LASIT mogą być zintegrowane z jednym lub drugim, lub z obydwoma systemami.

Oś W z konikiem tokarskim z napędem

contropunta Industria Militare
Do znakowania laserem 360° długich części, takich jak lufy karabinów, opracowaliśmy system obrotowy z konikiem tokarskim napędzanym silnikiem, który umożliwia znakowanie w ruchu, także cięższych części.
Rozwiązania LASIT dla przemysłu wojskowego
Nasze zalety

Jeden dostawca

Bez pośredników, od projektu do wdrożenia

Interfejs

Protokoły PROFIBUS, PROFINET i PROFIsafe

Integracja

Integracje z systemami MES/ERP

Przemysł 4.0

Interakcja z biznesową bazą danych dla przemysłu 4.0

Systemy wizyjne

Automatyczne centrowanie,
weryfikacja i stopniowanie kodu 2D,
rozpoznawanie OCR

Systemy znakowania laserowego

Do każdego zastosowania i integracji w łańcuchach produkcyjnych