Znakowanie laserowe w branży modowej

Settore-Moda Branzy modowej

W świecie mody laser służy do znakowania logo lub określonych kształtów i projektów na małych metalowych elementach, takich jak klamry do pasków.

Materiały, z których składają się te elementy, to zwykle mosiądz, cynk i stal. Rzadziej spotykamy nikiel, brąz i miedź. Zazwyczaj znakowanie laserowe metali jest głębokie i musi spełniać surowe standardy estetyczne w zakresie precyzji i kontrastu. Marker laserowy musi natomiast spełniać wymagania produkcyjne firm, które są bardzo wysoko postawione w tej branży.

Proponowany przez nas laser

W tym przypadku najlepszym wyborem są lasery ze źródłem światłowodowym typu MOPA lub z regulowanym czasem trwania impulsu od 4 do 200 ns. Pozwala to podnieść jakość efektów i dostosować się do praktycznie każdego materiału

System wizyjny

Jeśli chodzi o system, istotne jest zapewnienie produktywności, precyzji (a tym samym stabilności maszyny) oraz a systemu automatycznego rozpoznawania komponentów za pomocą specjalnego systemu wizyjnego.

Chcesz poznać rozwiązania LASIT dla Twojego sektora?

Nasz ekspert pozostaje w gotowości, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań odpowiadających Twoim wymaganiom.

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności.

Nasze zalety

Jeden dostawca

Bez pośredników, od projektu do wdrożenia

Interfejs

Protokoły PROFIBUS, PROFINET i PROFIsafe

Integracja

Integracje z systemami MES/ERP

Przemysł 4.0

Interakcja z biznesową bazą danych dla przemysłu 4.0

Systemy wizyjne

Automatyczne centrowanie,
weryfikacja i stopniowanie kodu 2D,
rozpoznawanie OCR

Systemy znakowania laserowego

Do każdego zastosowania i integracji w łańcuchach produkcyjnych