Laserowe Znakowanie Produktów

BEMARK łatwo mieści się na każdym blacie roboczym, dążąc do maksymalnej wydajności pod względem wykorzystania przestrzeni.

Jest to stołowy system laserowy, najmniejszy i najbardziej kompaktowy w swojej klasie, który zapewnia wysoką produkcję i jest w niskiej cenie.
Towermark Z to najbardziej wszechstronny produkt w swojej kategorii, który można zintegrować z wieloma akcesoriami i który stanowi idealne rozwiązanie do znakowania laserowego elementów cylindrycznych.
Jest najlepiej sprzedającym się w swojej kategorii ze względu na korzystną cenę i dużą wszechstronność, zarówno pod względem znakowania elementów, jak i integracji.
Idealny dla tych, którzy muszą znakować od 350 elementów i więcej dziennie i wymagają mikrometrycznej precyzji, którą gwarantuje przez sztywność swojej konstrukcji.
Stół obrotowy sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą oznaczać elementy o podobnych kształtach w tym samym czasie, podwajając wydajność.
Automatycznie ładuje, oznacza i rozładowuje tabliczki z zachowaniem całkowitego bezpieczeństwa dzięki dostosowanemu interfejsowi oprogramowania.

Laser do integracji

Sześć różnych źródeł lasera, aby zapewnić pożądany efekt i jakość na każdym materiale, o różnych mocach w zależności od wymaganej wydajności.