Kariera

Nasze codzienne działania

LASIT jest firmą, która od 1990 roku, każdego dnia, z pasją opracowuje technologie znakowania laserowego. Nasza oferta obejmuje rozwiązania przeznaczone dla przedsiębiorstw z branży przemysłu samochodowego, medycznego, AGD, elektronicznego, hydraulicznego i wojskowego. Nasze projekty, realizowane przez zespoły wysoce wykwalifikowanych inżynierów informatyków, elektroników i mechaników, dostosowujemy do wymagań specyfikacji.

Osoby są w sercu wszystkich naszych działań. Z tego powodu staramy się kreować kulturę korporacyjną, w której ogół personelu czuje się doceniany oraz która umacnia innowacyjność opartą na podobieństwach i różnicach.

Wspieramy perspektywy globalne, nawiązywanie kontaktów i wymianę doświadczeń. W LASIT rozwijamy talenty i wspomagamy kształcenie ustawiczne. Nasz personel samodzielnie decyduje o ścieżce swojej kariery, w zależności od umiejętności i zainteresowań.

Podstawę naszego sukcesu stanowi sposób kierowania sobą, innymi i naszą firmą. Nasze zasady, wynikające z podstawowych wartości firmy, postrzegamy jako zbiór przyjętych przez wszystkich wytycznych i zachowań. Tworzą one kulturę korporacyjną, w której każdy może dać z siebie wszystko, rozwijać się na płaszczyźnie osobistej i zawodowej, aby ostatecznie realizować nasz wspólny cel.

prod Kariera
FIERA_VIRTUALE_01 Kariera
Progettazione Kariera

Wartości

Osiągnij
swoje cele

Nie ma celów niemożliwych do osiągnięcia dzięki właściwemu szkoleniu i odpowiedniemu zespołowi. Jesteśmy liderem we wdrażaniu innowacji w branży znakowania LASEROWEGO w przemyśle.

Odbywa się to dzięki wsparciu wysoce utalentowanego personelu, który dzieli z nami pasję do zmian.

Cechuje nas szybkie tempo, stymulująca praca oraz przyszłość w centrum naszych działań.

Siedziba główna LASIT znajduje się w parku przemysłowym Torre Annunziata, a z naszych biur rozciąga się widok na morze. Mamy także biuro w Bolonii, aby być bliżej klientów działających w północnych Włoszech. Ponadto otworzyliśmy biura handlowe w Polsce, Hiszpanii i Meksyku. Obecnie pracujemy razem w przyjaznym środowisku, z przepięknym widokiem na Zatokę Neapolitańską, w którym każdy, bez względu na płeć, rasę, wyznanie, wiek czy pochodzenie społeczne, może najlepiej wykorzystać swój potencjał.

Utec-195-scaled Kariera
05-Copia Kariera
software Kariera

Powody

Dlaczego warto wybrać LASIT?

Jesteśmy największą fabryką znakowarek laserowych we Włoszech. Działamy w tej branży od 30 lat, stale poszerzając naszą wiedzę w zakresie wyzwań stawianych przez ważne firmy, które nam zaufały, oraz dzięki naszej zdolności do wypracowywania innowacyjnych rozwiązań.

Staramy się tworzyć nie tylko intrygujące projekty, lecz także pragniemy wspierać nasz personel w rozwoju na płaszczyźnie osobistej i zawodowej. Dlatego też praca w LASIT niesie ze sobą szereg korzyści, które sprawiają, że jest ona w jeszcze większym stopniu przydatna. Nasi klienci to czołówka branży, dzięki którym stale się rozwijamy i doskonalimy.

Do naszych największych klientów należą, m.in.: Ferrari, Ducati, Volvo, Maserati, Bosch, Electrolux, Schneider Electric, Whirlpool i wielu innych. Jednak przede wszystkim mamy nadzieję, że dzięki Twojemu wsparciu uda nam się pozyskać kolejnych! Wspaniała praca to nie tylko wykonywanie czegoś, co się kocha, lecz także realizowanie tego w doskonałych warunkach otoczenia i zatrudnienia. Naszym dążeniem jest więc możliwość zaoferowania pracownikom rozlicznych korzyści, wspierających ich w codziennych działaniach.

Nowa Siedziba

W 2020 roku firma LASIT przeniosła się do nowej siedziby, wspaniale zlokalizowanej w pobliżu morza, w której wdraża liczne projekty z myślą o poprawie samopoczucia swoich pracowników. Oto dlaczego warto u nas pracować:

SIŁOWNIA

Na parterze będzie znajdować się bezpłatna siłownia dostępna dla wszystkich dbających o kondycję fizyczną.

STREFA BARU

Aby zrelaksować się w czasie przerw i spędzić czas z kolegami oraz gośćmi, dostępny będzie bar.

STOŁÓWKA ZAKŁADOWA

Aby zaoferować wszystkim smaczny obiad i chwilę relaksu podczas przerwy.

SALA GIER

Stoły do ping ponga i piłkarzyki będą dostępne w pokoju gier, aby można było się nimi cieszyć wspólnie z kolegami.

ŻŁOBEK

Przyjazna przestrzeń przeznaczona dla dzieci umożliwiająca pracującym rodzicom spędzanie czasu.

Zaplecze socjalne

Dobre samopoczucie personelu to kluczowe źródło sukcesu firmy. Przygotowanie zawodowe bowiem nie wystarczy do osiągnięcia pomyślnych wyników. Konieczne jest, aby firma zapewniła swoim pracownikom środowisko, w którym mogliby wykorzystać swój potencjał i zdolności. Z tego względu LASIT tworzy wspólne przestrzenie z myślą o spędzaniu przerw i czasu wolnego.

Szkolenia

Celem działań szkoleniowych jest stymulowanie i poszerzanie umiejętności zawodowych personelu. Stanowią one zróżnicowaną ofertę przeznaczoną dla wszystkich kategorii zawodowych na wszystkich poziomach.

LASIT intensywnie inwestuje zarówno w szkolenia wewnętrzne, z zakresu wyspecjalizowania pracowników w swoich produktach, jak i w szkolenia zewnętrzne. W latach 2020-2021 wydano ponad 50 000 euro na:

1

Kursy obsługi nowego oprogramowania do zarządzania

2

Kursy języków obcych

3

Kursy z zakresu rozwoju osobistego i przywództwa

4

Kursy porządkujące wiedzę z zakresu UX

Ponadto zamierzamy zdecydowanie zwiększyć budżet na tę jedną z najbardziej cenionych inwestycji przyczyniających się do zatrzymania wielu pracowników.

Lavora con noi

Se anche tu sei interessato a questo, se il tuo orgoglio e la tua passione sono forti come le nostre, allora non ti resta che unirti alla nostra squadra e cambiare in meglio il futuro.

Messico

USA

Francia

Spagna

Germania

Polonia

Scopri le posizioni aperte.