Kontakt

Nasza siedziba w Polsce pozwala nam oferować naszym klientom kompleksowe usługi, od samej sprzedaży po obsługę posprzedażową. Dzięki obecności naszych współpracowników na tym obszarze dajemy gwarancję natychmiastowego i stałego wsparcia dla każdego klienta.

Obecność magazynu zaopatrzonego w części zamienne to istotna zaleta. Wszystkie firmy, które wymagają krótkoterminowych dostaw i natychmiastowych wymian mogą liczyć na zespół techników, który jest zawsze do ich dyspozycji.

Jeden z naszych ekspertów odpowie na pytania i zaproponuje najlepsze rozwiązanie znakowania laserowego dla Twoich potrzeb w zakresie identyfikacji i widoczności marki. Dbamy o projekt od samego początku do końca, od wnikliwej analizy po realizację – bez pośredników.

Pobierz broszurę i poproś o bezpłatną konsultację

Nasz ekspert pozostaje w gotowości, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań odpowiadających Twoim wymaganiom.
Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności.

SIEDZIBY

lasit-sede Kontakt

demo

Nasz system transmisji na żywo umożliwia odwiedzanie naszej firmy w dowolnym momencie za pomocą komputera. Nasza wersja demo, aby połączyć się z naszym przedstawicielem handlowym, który na żywo oprowadzi Cię po firmie za pomocą kamery.