GRUPPO EL.EN.

Laser w samym sercu świata

LASIT należy do włoskiej grupy El.En. i jest oddziałem zajmującym się wyłącznie znakowaniem laserowym. Spółka El.En została założona we Florencji w 1981 roku. Obecnie jest liderem grupy skupiającej znakomite firmy zajmujące się produkcją laserów dla przeznaczonych dla branży medycznej, przemysłu i renowacji dzieł sztuki.

Z upływem czasu firma, dzięki nieustannym badaniom i rozwojowi, zaczęła opracowywać i produkować szeroką gamę urządzeń laserowych przeznaczonych dla branży medycznej i przemysłu. Zdolność firmy do projektowania rozlicznych źródeł lasera pozwoliła jej na opracowanie zastosowań wykorzystywanych w medycynie i kosmetyce, w urządzeniach do cięcia, znakowania, spawania oraz w konserwacji dzieł kultury.

Od momentu założenia El.En. S.p.A. zwiększa swoje obroty poprzez wchodzenie na kolejne rynki oraz otwieranie nowych oddziałów, zawsze zachowując pozycję lidera promującego wartość „Made in Italy” na świecie.

elen-worldwide-1 Grupa El.En.

Wartości

Wartość i
bezpieczeństwo osób

LASIT wraz z El.En. prowadzi politykę doceniania ludzi. Jesteśmy głęboko przekonani, że zasoby ludzkie są największym kapitałem firmy, a ich umiejętności i zaangażowanie są motorem do jej dalszego rozwoju. Przede wszystkim, podobnie jak El.En., również LASIT daje szansę ludziom młodym, co znajduje swoje odzwierciedlenie w naszym zespole, w którym niemal 30% osób ma mniej niż 30 lat.

Naszym celem jest zapewnienie konstruktywnego, dynamicznego i stymulującego środowiska pracy, wspierającego różnorodność osób i talentów, które jednocześnie oferuje możliwości rozwoju zawodowego. Zarządzanie zasobami ludzkimi dąży do integracji i poszanowania wszelkiego rodzaju różnorodności, a także podkreślenia wartości nowych punktów widzenia.

Naszym celem jest zapewnienie zdrowego i bezpiecznego środowiska pracy poprzez postępowanie zgodne z przepisami w sprawie środowiska i bezpieczeństwa pracowników. Dążymy do upowszechniania i szerzenia wśród ludzi świadomości zagrożeń wynikających z wykonywanych przez nich pracy oraz wspierania odpowiedzialnych zachowań ogółu personelu w ramach ukierunkowanych programów mających na celu zapewnienie najwyższego poziomu wiedzy dotyczącej bezpieczeństwa.

Wzrost

Ekspansja na nowe rynki

Pod koniec 2000 roku El.En. weszła na giełdę w segmencie STAR. Od samego początku udowodniła, że jest solidną firmą, którą cechują świetne wyniki oraz linia zaawansowanych technologicznie produktów. W 2005 roku również Cynosure była notowana na giełdzie NASDAQ. Obroty El.En. S.p.A. w 2012 roku ponownie zaczęła odnotowywać wzrost przewyższający wcześniejsze wyniki i dodatni trend, który zawsze wyróżniał grupę. Aktualnie firmę cechuje rozbudowana obecność na rynkach krajowych i międzynarodowych dzięki ponad trzydziestu spółkom działającym we Włoszech oraz sieci dystrybutorów międzynarodowych.

El.En. S.p.A. przyczynia się do promocji na świecie wyrobów „Made in Italy” poprzez rozwiązania wysoce innowacyjne, zaawansowane technologicznie, starannie zaprojektowane i łatwe w użyciu.

infografica-elen-pl-scaled-1 Grupa El.En.