Znakowanie laserowe materiałów promocyjnych: automatyzacja procesu

Producenci materiałów promocyjnych stawiają szczególne wymagania w zakresie znakowania laserowego gadżetów. Obejmują one wysoką wydajność, dużą wszechstronność i znakowanie skomplikowanych zdobień na nierównomiernych powierzchniach.

 

Firma LASIT pod każdym względem spełnia wymogi producentów gadżetów, ponieważ z biegiem lat w coraz większym stopniu ukierunkowywała swoją technologię i badania na specyficzne potrzeby tego sektora. 

 

Tylko w ciągu ostatnich 5 lat opracowano 23 nowe systemy i zainstalowano ponad 400 maszyn w celu zaspokojenia potrzeb branży promocyjnej w zakresie sprzętu i oprogramowania.

Dlaczego warto korzystać z laserów w zakresie materiałów promocyjnych

Laser a tampondruk

Laser wykazuje wyraźne zalety w porównaniu z tampondrukiem. Zmiany projektu w tampondruku wymaga użycia nowej kliszy (która z kolei musi zostać zaprojektowana, gdy zajdzie taka potrzeba), natomiast w przypadku znakowarki laserowej taką zmianę można wprowadzić w ciągu kilku sekund dzięki oprogramowaniu.

W odniesieniu do ustawień wstępnych czas druku tamponowego może wynosić od 3 do 7 minut, co negatywnie wpływa na wydajność, a w przypadku lasera zakres ten wynosi od 50 do 180 sekund.

Zalety systemów LASIT

Rozwiązania firmy LASIT do znakowania gadżetów
Penfeeder: Automatyczne znakowanie długopisów
Fly Gantry Mag: Nowa granica w zakresie automatyzacji
Towerslide X
Polaris: automatyczne znakowanie butelek

Podobał Ci się ten artykuł? Udostępnij to