Tower Shuttle X

Cop-TowerShuttleX Tower Shuttle X

Tower Shuttle X jest markerem laserowym wyposażonym w osie XZ do znakowania dużych elementów, ładowanych na stół przy użyciu robota. Jest to stabilny i ergonomiczny układ, który można również indywidualnie dostosować do potrzeb użytkownika poprzez montaż głowicy laserowej pod kątem 90°. Pozwala to na szybkie i łatwe znakowanie powierzchni bocznej elementów. 

Mocną stroną modelu TowerShuttle jest jego zdolność do współpracy z robotem (i/lub operatorem), ładującym i rozładowującym części poza komorą roboczą, co upraszcza czynności załadunku i zapobiega ryzyku kolizji.

Stół roboczy znajduje się na wózku wahadłowym napędzanym elektrycznie silnikiem pracującym w pętli zamkniętej z wbudowanym enkoderem, który z kolei został umieszczony na dwóch wstępnie obciążonych prowadnicach z podwójnymi szynami.

Dokładny opis:

Podstawowa charakterystyka

Łatwiejszy załadunek

Ruchomy stół roboczy posuwa się w osi Y, co umożliwia łatwy załadunek części na zewnątrz, bez ryzyka uszkodzenia systemu. W trakcie załadunku elementów zarówno operator, jak i robot pracują w warunkach pełnego bezpieczeństwa.

Oś X

Oś X zapewnia większy obszar znakowania. Skok osi XZ napędzanych silnikiem wynosi 500×450 mm, a ruch wahadłowy w osi Y to 550 mm.

Głowica laserowa pod kątem 90°

Głowicy laserowa ustawiona pod kątem 90° umożliwia bezproblemowe znakowanie bocznych powierzchni elementów. Jest to szczególnie przydatne z uwagi na wielkość elementów, znakowanych za pomocą tego systemu laserowego.

Pobierz broszurę i poproś o bezpłatną konsultację

Nasz ekspert pozostaje w gotowości, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań odpowiadających Twoim wymaganiom.
Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności.
Caratteristiche tecniche

Położenie robocze

Na nogach

Skok osi XZ

500×450 mm

Wózek wahadłowy
(oś Y)

550mm

Typ lasera

Wszystkie lasery światłowodowe

Tryb pracy

Robot (lub operator)

Wymiary

Wysokość: 2290 mm

Szerokość: 1050 mm

Głębokość: 2040 mm