Towermark XYZ

XYZ Towermark XYZ

Jest to marker laserowy w 3-osiowej wersji naszego najlepiej sprzedającej się znakowarki laserowej Towermark X. System ten opracowano z myślą oa spełnieniu wyższych wymagań z zakresu produkcji i jest przeznaczony do znakowania dużych elementów.

Stół roboczy jest nieruchomy, a układ osi został opracowany w formie pojedynczego korpusu.

Do głównych zalet należą:

Ten typ znakowarki polecany jest w przypadku konieczności znakowania licznych (setek) elementów dziennie i/lub dużych elementów (o wymiarach do 1000×500 mm), takich jak blachy lub okrągłe ostrza. Sercem maszyny jest układ osi XYZ, który składa się z jednostki podtrzymywanej przez konstrukcję zewnętrzną zbudowaną z profili marki Bosch. Geometria i stabilność maszyny są niezależne od konstrukcji zewnętrznej.

Model Towermark XYS nie jest komercyjnym zestawem 3-osiowym, lecz prawdziwym centrum obróbki laserem zaprojektowanym według technik FEM. To sprawia, że jest on kompaktowy, sztywny i precyzyjny.

Podstawowa charakterystyka

Duża powierzchnia znakowania

Połączony ruch osi XYZ umożliwia obróbkę powierzchni o wymiarach 1000x500x500 mm, a stalowa konstrukcja zapewnia stabilność i sztywność całego układu.

Głowica obrotowa (ręczna lub z napędem silnikowym)

Ręczna głowica obrotowa pozwala na obracanie głowicy skanującej pod kątem 0-90° w krokach co 15°. Zapewnia ona dostęp do poszczególnych punktów części, upraszcza umieszczenie i pozycjonowanie elementu oraz automatyzuje znakowanie powierzchni pod różnymi kątami nachylenia.

Aktualizacja

Jest to marker laserowy opracowany z myślą o integracji z różnymi akcesoriami, takimi jak głowica obrotowa. Może być także wyposażony w 3-osiową głowicę do znakowania elementów cylindrycznych, oś W (a w razie potrzeby również w przystawkę rotacyjną) oraz boczne systemy wizyjne lub TTL.

Pobierz broszurę i poproś o bezpłatną konsultację

Nasz ekspert pozostaje w gotowości, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań odpowiadających Twoim wymaganiom.
Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności.
PARAMETRY TECHNICZNE

Położenie robocze

Na nogach

Skok osi XYZ

1000x500x500mm

Wymiary stołu

1335×830 mm

Typ lasera

Wszystkie lasery światłowodowe, zielone, UV i CO2

Typ drzwi

Pneumatyczne

Wymiary

Wysokość: 2610 mm

Szerokość: 1590 mm

Głębokość: 2170 mm