LASIT Laser Polska: zwycięski zespół

Firma LASIT Laser Polska powstała oficjalnie w maju 2021 roku w efekcie bliskiej współpracy włoskiego zespołu ze zgraną i pełną pasji grupą osób, która reprezentuje serce nowej firmy. W tym artykule przedstawiamy pierwszych członków naszego biura w Polsce.

Zajmą się oni naszymi polskimi klientami, tymi starymi i nowymi, oraz będą rozwijać wszelką działalność handlową w nowym kraju.

Ramon1 LASIT Laser Polska: zwycięski zespół

Ramon

Ramon jest dyrektorem generalnym oddziału LASIT Laser Polska. Poznał firmę LASIT jako klient i od razu ją pokochał.

 

Od czterech lat mieszka w Polsce z rodziną. Przez wiele lat pracował w branży reklamowej, gdzie zarządzał wieloma projektami obejmującymi różne typy laserów.

Kiedy przyszedł czas na wybór rozwiązania do znakowania laserowego, odkrył LASIT. Od tego momentu nawiązała się przyjaźń i rozpoczęła się współpraca między nim a kierownikiem sprzedaży LASIT, Gio Ievoli.

To on wpadł na pomysł otwarcia biura LASIT w Polsce, realizując swoje marzenie o pracy w branży technologii laserowej – pasji, której nigdy nie porzucił.

Poproś o bezpłatną konsultację online

Jeden z naszych ekspertów odpowie na pytania i zaproponuje najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności

Marcin

Marcin LASIT Laser Polska: zwycięski zespół

Marcin studiował socjologię i psychologię. Po studiach stał się pasjonatem technologii laserowej i branży sprzedaży, w której pracuje od 2009 roku.

 

Marcin ma wrodzony talent komunikatywności i doskonale wie, jak dbać o relacje międzyludzkie. Dołączył do grupy LASIT Laser Polska motywowany możliwością stworzenia czegoś na własną rękę i pracy z odważnymi i pełnymi pasji ludźmi.

Największą pasją Marcina jest jego córka. W wolnym czasie uwielbia jeździć na motocyklu i rowerze.

Kasia

Kasha LASIT Laser Polska: zwycięski zespół

Kasia od zawsze pracuje w branży sprzedaży i obsługi klienta. Podczas 10 lat spędzonych w Holandii rozwinęła swoje umiejętności w zakresie komunikacji i rozwiązywania problemów.

 

Zawsze wie, jak znaleźć idealne rozwiązanie, które zaspokoi potrzeby jej rozmówcy. Wyzwanie LASIT Laser Polska to wielka szansa dla Kasi, która już od czterech lat mieszka w swoim rodzinnym kraju.

Kasia jest także matką dwójki cudownych dzieci i uwielbia robić filmy i zdjęcia uwieczniające życie rodziny.

Krzysztof

Krzysztof LASIT Laser Polska: zwycięski zespół

Krzysztof jest bardzo młody, ale niezwykle ambitny. Uzyskał tytuł technika mechatronika w wieku dziewiętnastu lat, a robotami pasjonuje się od zawsze. Pracując na liniach produkcyjnych firmy mechanicznej, odkrył różne zastosowania lasera przemysłowego i zaczął go samodzielnie badać.

Przygoda w LASIT Laser Polska to dla Krzysztofa wyzwanie, a także szansa na wykazanie się osobistymi umiejętnościami i rozwój w nowym i konkurencyjnym środowisku.

Krzysztof spędza wolny czas na badaniu nowych technologii elektronicznych i mechanicznych oraz planuje przeprowadzić się do Katowic i tam kupić własne mieszkanie.

Podobał Ci się ten artykuł?
Udostępnij to