rotomark

rotomark-lasit-laser-jpg Rotomark

RotoMark to system laserowy wyposażony w stół obrotowy z krzywką mechaniczną, który może mieć od 2 do 8 stacji. Umożliwia znakowanie laserowe zarówno małych, jak i dużych serii części w czasie pracy maszyny. Mechanizm stołu zapewnia szybkość, dokładność i powtarzalność

Ten system laserowy został stworzony z myślą o tych, którzy mają duże potrzeby w zakresie produkcji lub tych, którzy muszą oznakować elementy o dużych wymiarach, jednak jest niezwykle wydajny nawet wtedy, gdy trzeba wykonać znakowanie pojedynczej sztuki lub limitowanej serii.

Główne funkcje

MAKSYMALNA
WYDAJNOŚĆ

Thumbs-RototoMark-01 Rotomark

Mechanizm stołu obrotowego jest wyposażony w krzywkę mechaniczną wykonaną przez Autorotor i gwarantuje: świetną stabilność dzięki łożysku o dużej średnicy, dokładność pozycjonowania i powtarzalność rzędu 100 µm na obrzeżu stołu i prędkość obrotową (a tym samym większą produktywność) dzięki sterowaniu za pomocą falownika.

KONSTRUKCJA ZE
STALI SPAWANEJ

Thumbs-RototoMark-03 Rotomark

Konstrukcja wykonana jest w całości z rozciągniętych, spawanych i frezowanych rur stalowych i posiada istotne zalety takie jak: większe przyspieszenie osi bez ryzyka drgań, całkowitą stabilność i wysoką odporność w przypadku ruchów maszyny i/lub przypadkowych uderzeń.

ULEPSZ
OS X

asse-w Rotomark

Oś X pozwala na pokrycie większej strefy znakowania niż w przypadku zastosowania wyłącznie ogniskowej.
Dzięki ogniskowej FFL160 obszar strefy roboczej wynosi 800x100mm, wymiar ten może zostać dodatkowo powiększony dzięki zastosowaniu soczewki o większej średnicy. W przypadku ogniskowej FFL254 obszar strefy znakowania
wynosi 750x150mm.

Chcesz poznać rozwiązania LASIT dla Twojego sektora?

Nasz ekspert pozostaje w gotowości, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań odpowiadających Twoim wymaganiom.

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności.

Specyfikacja techniczna

Położenie robocze

Na stojąco

Stanowisko robocze

ø1000mm

Maksymalna powierzchnia znakowania

ø140 z FFL160
ø220 z FFL254

Maksymalna wysokość znakowania

300 mm z FFL160

Rodzaj lasera

Światłowód FiberFly
20-30-50-100W

Maksymalna waga na blacie

20 kg (10 kg na stację)

Rodzaj drzwi

Instrukcja

Wymiary

Wysokość: 1940 mm
Szerokość: 1200 mm
Głębokość: 1700 mm