TowerMark Z

Towermark-Z-side_web Towermark Z
System znakowania laserowego TowerMark Z jest niezwykle wszechstronny i może pracować w trybie ręcznym lub w połączeniu z robotem do załadunku/rozładunku. Wszystkie komponenty znajdują się w konstrukcji (łącznie z systemem ssącym), która porusza się wózkiem paletowym lub ręcznie za pomocą kół. Drzwi mogą być ręczne lub pneumatyczne, a widoczność obiektów ułatwia system oświetlenia wewnętrznego oraz duża szyba inspekcyjna. Powierzchnia nośna wynosi 750x500mm, a obszar znakowania laserowego może wynosić od ø100 mm do ø310 mm, w zależności od rozmiaru soczewki.

Główne funkcje

ZMOTORYZOWANA OŚ Z

TowerMARKZ-Thumbs02 Towermark Z
Oś Z TowerMark Z jest kontrolowana przez silnik z enkoderem. Skok użyteczny wynosi 400 mm z soczewką z polem znakowania o ø140mm. Prowadnica kulkowa ma 2 płozy zamiast bardziej tradycyjnego pojedynczego elementu, aby zapewnić bardziej precyzyjny ruch.

AKTUALIZACJA

TowerMARKZ-Upgrade Towermark Z
Towermark Z jest przygotowany do natychmiastowej rozbudowy o kilka elementów: system wizyjny TTL do oznaczania małych produktów; oś obrotową do części cylindrycznych; stół o skoku 300 mm w celu zwiększenia obszaru roboczego; boczny systemu wizyjny o wysokiej rozdzielczości i napinacz arkusza do cienkich arkuszy.

WPROWADZENIE OSI X

TowerMARKZ-thumbs3 Towermark Z
Aby zwiększyć produktywność, TowerMark Z jest również przygotowany zarówno pod względem mechanicznym, jak i elektrycznym do wprowadzenia osi X, co odbywa się w prostym i szybkim procesie. Umożliwia to przesunięcie głowicy wzdłuż osi 500mm w celu uzyskania obszaru znakowania 600x100mm.

Chcesz poznać rozwiązania LASIT dla Twojego sektora?

Nasz ekspert pozostaje w gotowości, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań odpowiadających Twoim wymaganiom.

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności.

Specyfikacja techniczna

Położenie robocze

Na stojąco

Stanowisko robocze

750X500 mm

Maksymalna powierzchnia znakowania

ø140 z FFL160
ø220 z FFL254
ø290 z FFL330

Maksymalna wysokość znakowania

400 mm z FFL160

Rodzaj lasera

Światłowód FiberFly
20-30-50W

Maksymalna waga na blacie

100 Kg

Rodzaj drzwi

Ręczne lub pneumatyczne

Wymiary

Wysokość: 2270 mm
Szerokość: 875 mm
Głębokość: 870 mm