TowerMark X

System laserowy TowerMark X jest niezwykle wszechstronny i w zależności od oznaczanego materiału może być wyposażony w różne źródła lasera. Główną cechą tej maszyny jest innowacyjny system ruchu w układzie X i Z, co zwiększa obszar znakowania do 600x100mm, aby grawerować duże części, ale przede wszystkim szablony lub palety z setkami elementów.

Główne funkcje

WYSOKA WYDAJNOŚĆ

TowermarkX-produttivita-elevata Towermark X

Skok użyteczny osi X wynosi 500 mm, co pozwala na zwiększenie obszaru znakowania do 600×100 mm, a tym samym na automatycznie znakowanie bardzo długich części bez ich przesuwania oraz palet z setkami małych przedmiotów.

ROZBUDOWA

TowermarkX-AsseRotante Towermark X

Towermark X można rozbudować o system wizyjny TTL, idealny do znakowania laserowego na bardzo małych częściach, gdzie wymagana jest ekstremalna precyzja i wysoka rozdzielczość. Wewnątrz kabiny do znakowania można zainstalować oś obrotową do znakowania części cylindrycznych.

ZNAKUJE CZĘŚCI

TowermarkX-PezzoMassimoMarcare Towermark X

Oś Z TowerMark X umożliwia znakowanie części o wysokości do 400 mm. Prowadnica kulkowa zapewnia szybkość, dokładność i trwałość. Oś Z można programować z FlyCAD, podczas gdy joystick i SmartFocus pozwalają przenieść ją ręcznie i znaleźć właściwą odległość ogniskowania, nawet na skomplikowanych elementach.

Chcesz poznać rozwiązania LASIT dla Twojego sektora?

Nasz ekspert pozostaje w gotowości, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań odpowiadających Twoim wymaganiom.

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności.

Specyfikacja techniczna

Położenie robocze

Na stojąco

Stanowisko robocze

750X575 mm

Maksymalna powierzchnia znakowania

ø140 z FFL160 
ø220 z FFL254
ø290 z FFL330

Maksymalna wysokość znakowania

400 mm z FFL160

Rodzaj lasera

Światłowód FiberFly
20-30-50-100W

Maksymalna waga na blacie

120 Kg

Rodzaj drzwi

Ręczne lub pneumatyczne

Wymiary

Wysokość: 2200 mm Szerokość: 880 mm Głębokość: 870 mm