Micromark G3

Micromark_side_web-1024x1024 Micromark G3
MicroMark G3 to kompaktowy i funkcjonalny stołowy system laserowy, który spełni różne wymagania produkcyjne przy stosunkowo niskich kosztach.   System został zaprojektowany również do pracy z robotem, a drzwi elektryczne umożliwiają kontrolę czasów otwarcia/zamknięcia za pomocą oprogramowania; maszyna może również pracować autonomicznie. Ponadto struktura z otworami z trzech stron upraszcza ładowanie i obróbkę części dłuższych od maszyny.   Stanowisko robocze jest wykonane z twardego anodyzowanego aluminium z nawierceniem co 50 cm, co gwarantuje łatwe i precyzyjne pozycjonowanie części. System jest dostarczany z komputerem HP, 19-calowym monitorem i pakietem oprogramowania FlyCAD/FlyControl.

Główne funkcje

OTWORY Z TRZECH STRON

MinimargG3Thumbs-Apertura3lati Micromark G3
MicroMark G3 ma drzwi z pionowym otwarciem z trzech stron, aby zapewnić wygodny i łatwy dostęp do komory, w której odbywa się znakowanie. Ponadto, pracując z otwartymi drzwiami i okularami ochronnymi, możliwe jest również znakowanie dużych części w wygodny i funkcjonalny sposób.

ZINTEGROWANY SYSTEM

MinimarkG3-DimensioniRidotte Micromark G3
W tym systemie laserowym panel elektryczny i źródło laseracałkowicie zintegrowane z tyłu maszyny, co pozwala uniknąć zajmowania obszaru roboczego. Aby zapewnić maksymalną wydajność, ma optymalny stosunek wielkości powierzchni roboczej (590 mm) do układu zewnętrznego (710 mm).

ZMOTORYZOWANA OŚ Z

MinimarkG3Thumbs-AsseZ Micromark G3
Pozycjonowanie jest ułatwione za pomocą joysticka, który wraz z systemem ogniskowania SmartFocus pozwala operatorowi szybko znaleźć właściwą pozycję do znakowania zarówno na płaskich powierzchniach, jak i na złożonych geometriach.

Chcesz poznać rozwiązania LASIT dla Twojego sektora?

Nasz ekspert pozostaje w gotowości, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań odpowiadających Twoim wymaganiom.

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności.

Specyfikacja techniczna

Położenie robocze

Blat/stojąca

Stanowisko robocze

590×295 mm

Maksymalna powierzchnia znakowania

ø140 z FFL160
ø220 z FFL254

Maksymalna wysokość znakowania

200 mm z FFL160
95 mm z FFL254

Rodzaj lasera

Światłowód FiberFly 20-30-50W

Maksymalna waga na blacie

40 Kg

Rodzaj drzwi

Elektryka

Wymiary

Wysokość: 835mm 
Szerokość: 710mm
Głębokość: 855mm