compactmark G8

Compact_side_web Compactmark G8

CompactMark G8 jest precyzyjnie i w całości wykonany ze stali spawanej oraz jest wyposażony w rektyfikowane prowadnice kulkowe. W podstawowej konfiguracji ma 3 osie pozycjonowania, a poprzez dodanie osi C i głowicy obrotowej może być ich 5.

Oś Z zarządzana przez oprogramowanie do znakowania laserem FlyCAD umożliwia znakowanie części o wysokości do 400mm.

Wszystkie silniki mają wbudowany enkoder, a do ustawiania ostrości można używać joysticka. Ponadto technologia SmartFocus gwarantuje doskonałe centrowanie dzięki dowolnemu podglądowi.

Główne funkcje

MAKSYMALNA
WYDAJNOŚĆ

Thumbs-CompactMarkG7-03 Compactmark G8

CompactMark G8 umożliwia zaznaczenie obszaru wynoszącego 600x400mm dzięki ruchowi w układzie osi X płaszczyzny roboczej i osi Y. To urządzenie znakujące stanowi idealne rozwiązanie zarówno do grawerowania na jednej części, jak i na paletach z setkami małych elementów i zawsze gwarantuje doskonałe centrowanie. Na blacie można umieścić części o wadze do 150 kg.

KONSTRUKCJA ZE
STALI SPAWANEJ

Thumbs-CompactMarkG7-01 Compactmark G8

Rama CompactMark G8 jest w całości wykonana ze spawanej, wyciągnięty i obrobionej stali. Po odprężeniu termicznym struktura jest drobno frezowana i starannie wykańczana, aby stworzyć podkładki na śruby i prowadnice, co ma istotne zalety: zwiększa przyspieszenie osi bez wibracji oraz zapewnia stabilność i trwałość.

ZNAKOWANIE LASEREM CZĘŚCI CYLINDRYCZNYCH

Thumbs-TowermarkCXZ-asse-rotante Compactmark G8

Oś W w połączeniu z oprogramowaniem FlyCAD umożliwia precyzyjne znakowanie powierzchni cylindrycznych. Rozdzielczość osi W wynosi 65 536 kroków/obrót, a luzy promieniowe są zredukowane do zera, tak więc punkt połączenia między różnymi częściami oznakowania jest niewidoczny.

Chcesz poznać rozwiązania LASIT dla Twojego sektora?

Nasz ekspert pozostaje w gotowości, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań odpowiadających Twoim wymaganiom.

Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności.

Specyfikacja techniczna

Położenie robocze

Stojąca

Stanowisko robocze

800X450 mm

Maksymalna powierzchnia znakowania

ø140 z FFL160
ø220 z FFL254
ø290 z FFL330

Maksymalna wysokość znakowania

450 mm z FFL160

Rodzaj lasera

Światłowód FiberFly
20-30-50-100W

Maksymalna waga na blacie

150 Kg

Rodzaj drzwi

Pneumatyczne

Wymiary

Wysokość: 2420 mm 
Szerokość: 1135 mm
Głębokość: 1296 mm