Stacjonarny znacznik laserowy
Bemark

bemark-jpg Bemark
BEMARK łatwo mieści się na każdym blacie roboczym, dążąc do maksymalnej wydajności pod względem wykorzystania przestrzeni. W rzeczywistości posiada najlepszy stosunek zajmowanej powierzchni do użytecznej wielkości strefy roboczej. Napędzana oś Z o skoku 200 mm jest idealnym rozwiązaniem w przypadku konieczności znakowania komponentów o różnych kształtach i rozmiarach. Ta nowa znakowarka laserowa jest w pełni zintegrowana, umożliwiając znaczne zmniejszenie wymiarów gabarytowych oraz ułatwienie pracy operatora. Bemark może być również wyposażony w drzwi elektryczne. W ten sposób, gdy operator umieszcza element wewnątrz szafy i uruchamia cykl, drzwi zamykają się automatycznie. Ich ponowne otwarcie następuje dopiero po zakończeniu procesu, zapewniając pełne bezpieczeństwo.

Główne funkcje

MONITOR DOTYKOWY

monitor-jpg Bemark
W celu zmniejszenia wymiarów gabarytowych i zwiększenia ergonomii systemu, zaprojektowaliśmy BEMARK, z całkowicie zintegrowanym komputerem z ekranem dotykowym. Dzięki temu operator może łatwo pracować i ładować zlecenia produkcyjne bezpośrednio z przedniego monitora.

WSZYSTKO ZINTEGROWANE

Immagine1-jpg Bemark

In questa marcatrice laser, il quadro elettrico e la sorgente laser sono totalmente integrati nella parte posteriore della macchina, evitando qualsiasi ingombro sul banco di lavoro. Per garantire la massima efficienza, ha un rapporto ottimale tra la dimensione del piano di lavoro e il layout esterno.

OŚ W

Asse-rotante-diretto-31 Bemark
Oś W jest dostępna w różnych wersjach stałej lub wahliwej, z różnymi rozdzielczościami i otworem przelotowym. Oś jest zbudowana ze wstępnie obciążonego reduktora z wieńcem zębatym i śrubą ślimakową, co zapewnia niemalże całkowity brak luzu promieniowego. Silnik posiada zintegrowany enkoder i jest sterowany przez FlyCad.

Pobierz broszurę i poproś o bezpłatną konsultację

Nasz ekspert pozostaje w gotowości, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań odpowiadających Twoim wymaganiom.
Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności.
Specyfikacja techniczna

Położenie robocze

Siedząca lub stojąca

Stanowisko robocze

400X350 mm

Maksymalna powierzchnia znakowania

ø140 z FFL160
ø220 z FFL254

Maksymalna wysokość znakowania

200 mm z FFL160
95 mm z FFL254

Rodzaj lasera

Światłowód FiberFly 
20-30-50W

Maksymalna waga na blacie

40 Kg

Rodzaj drzwi

Ręczne lub elektryczne

Wymiary

Altezza: 845 mm
Larghezza: 655 mm
Profondità: 885 mm