Tower label x

towertag-jpg Tower Label X

Marker laserowy Tower Label to maszyna na dwóch osiach XZ i o skoku 800×300 mm. Stanowi idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują automatycznego znakowania tabliczek.

Marker potrafi zarządzać jedną lub większą liczbą sekwencji operacyjnych, natomiast LASIT może dostosować oprogramowanie do konkretnych potrzeb. Główną zaletą oprogramowania LASIT FlyCAD jest zdolność do stopniowego zarządzania danymi, poprzez automatyczne uzupełnianie grawerowania laserowego na tabliczkach zgodnie z zamówieniem produkcyjnym.

Każdy magazynek Tower Label może pomieścić do 400 tabliczek. Maszyna opiera się na konstrukcji FlexyMark firmy LASIT, która zapewnia całkowitą stabilność markera laserowego w obrębie wszystkich podzespołów:

W razie konieczności znakowania tabliczek o różnych wymiarach, możliwe jest dopasowanie magazynków do ich wielkości. Dzięki temu marker laserowy cechują duża wszechstronność i istotna przewaga w zakresie zdolności produkcyjnych.

Podstawowa charakterystyka

Automatyczny proces

TowerLabel-G-06-1024x682 Tower Label X

Operator umieszcza tabliczki w magazynku i uruchamia cykl przy użyciu oprogramowania. W tym momencie tabliczki są znakowane automatycznie, a następnie pobierane przez system Pick&Place (wyposażony w przyssawkę) i rozładowywane.

Rozładunek uporządkowany

ft-8 Tower Label X

Rozładunek może mieć miejsce w drugim magazynku (innym niż magazyn załadunkowy) – w takim przypadku nosi on nazwę rozładunku uporządkowanego – lub w kontenerze poprzez zsyp (rozładunek nieuporządkowany).

Maksymalna wydajność

TowerLabel-4caricatori-7 Tower Label X

Marker laserowy tabliczek Tower Label można skonfigurować dla maksymalnie 4 magazynków, co zwiększa jego wydajność. Każdy magazynek może służyć do załadunku lub rozładunku w zależności od potrzeb cyklu znakowania laserowego.

Pobierz broszurę i poproś o bezpłatną konsultację

Nasz ekspert pozostaje w gotowości, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w znalezieniu najlepszych rozwiązań odpowiadających Twoim wymaganiom.
Przesyłając ten formularz, akceptujesz naszą politykę prywatności.

Caratteristiche tecniche

Położenie robocze

Na nogach

Typ magazynków

Stały rozmiar, regulowany rozmiar

Maksymalna powierzchnia znakowania

ø220 z FFL254

System ssący

Wbudowany

Typ lasera

Wszystkie lasery światłowodowe

Liczba magazynków

1, 2, 4

Typ portu

Ręczny lub pneumatyczny

Wymiary

Wysokość: 2265 mm Szerokość: 1175 mm Głębokość: 980 mm