MicroMark G3

MicroMark G3 to kompaktowa i funkcjonalna, stołowa znakowarka laserowa, która może sprostać szerokiej gamie wymagań produkcyjnych przy zachowaniu stosunkowo niskich cen. System jest przystosowany do pracy z robotem. Obecność drzwi elektrycznych umożliwia zarządzanie czasem otwierania/zamykania drzwi za pomocą oprogramowania i sprawia, że maszyna może pracować autonomicznie (bez operatora).

Ponadto konstrukcja z trójstronnym otwarciem ułatwia załadunek i obróbkę elementów dłuższych niż sama maszyna.

Maszyna do znakowania może być zintegrowana z systemami wizyjnymi, głowicą 3D i osią obrotową. Płaszczyzna robocza z aluminium z twardą powłoką anodową z otworami o skoku 50 gwarantuje łatwe i precyzyjne ustawienie elementów. System obejmuje PC HP, monitor 19″ pakiet oprogramowania FlyCAD/FlyControl.

Główne cechy

Trójstronne otwarcie

MicroMark G3 posiada otwierane trójstronnie pionowe drzwi, które zapewniają wygodny i łatwy dostęp do komory znakowania. Ponadto, pracując przy otwartych drzwiach w okularach ochronnych, można w sposób wygodny i funkcjonalny znakować również elementy o dużych rozmiarach.

Zintegrowany system

W tej znakowarce laserowej rozdzielnica elektryczna i źródło laserowe są w pełni zintegrowane w tylnej części maszyny, nie wpływając w żaden sposób na obrys blatu roboczego. Aby zapewnić maksymalną wydajność, ma optymalny stosunek między rozmiarem płaszczyzny roboczej (590 mm) a układem zewnętrznym (710 mm).

Napędzana oś Z

Pozycjonowanie ułatwia joystick, który wraz z systemem ogniskowania SmartFocus pozwala operatorowi szybko znaleźć właściwą pozycję osi Z do znakowania zarówno płaskich powierzchni, jak i złożonych geometrii.

Cosa puoi marcare

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Arkusz danych

Wysokość

835mm

Szerokość

710mm

Głębokość

855mm

Laser

Laser światłowodowy, Laser MOPA, Laser zielony

Powierzchnia robocza

590x295 mm

Masa całkowita na płaszczyźnie

40Kg

Rodzaj drzwi

Elektryczne

Skok osi

400mm

Dostępne ogniskowe

FFL160
FFL254

Maksymalna strefa znakowania

ø140 (FFL160)
ø220 (FFL254)

Nie takiej maszyny potrzebujesz?

Odkryj inne produkty lub skonfiguruj swoją znakowarkę laserową.