TowerLabel X

Znakowarka laserowa Towerlabel jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy potrzebują znakować tabliczki w sposób automatyczny. Ta znakowarka może zarządzać jedną lub kilkoma sekwencjami roboczymi w zależności od potrzeb klienta, dzięki oprogramowaniu FlyCAD.

Jedną z zalet tego oprogramowania LASIT jest możliwość stopniowego zarządzania danymi, automatycznego umieszczania zawartości grawerowanej laserowo na tabliczkach zgodnie z zamówieniem produkcyjnym. Każda ładowarka Towerlabel może pomieścić do 200 mm etykiet. System Pick&Place tabliczek jest zmotoryzowany, a zatem w pełni programowalny i elastyczny. Ładowarki mogą mieć stały lub regulowany rozmiar.

Główne cechy

Proces automatyczny

Operator umieszcza tabliczki w ładowarce i uruchamia cykl za pomocą oprogramowania. W tym momencie tabliczki są automatycznie znakowane, a następnie odbierane przez system Pick&Place (wyposażony w przyssawkę) i rozładowywane.

Uporządkowany rozładunek

Rozładunek może odbywać się w drugim magazynie (innym niż magazyn załadunku) i w tym przypadku nazywany jest rozładunkiem uporządkowanym lub w zbiorniku poprzez zsuwnię (rozładunek nieuporządkowany).

Maksymalna produktywność

Znakowarka laserowa Tower label może być skonfigurowana z maksymalnie 4 ładowarkami w celu zwiększenia produktywności. Każda ładowarka może być używana do załadunku lub rozładunku zgodnie z wymogami cyklu znakowania laserowego.

Cosa puoi marcare

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Arkusz danych

Wysokość

2000mm

Szerokość

1000mm

Głębokość

1100mm

Laser

Laser światłowodowy, Laser MOPA

Powierzchnia robocza

400x350 mm

Masa całkowita na płaszczyźnie
Rodzaj drzwi

Ręczne

Skok osi

600x200 mm

Dostępne ogniskowe

FFL254

Maksymalna strefa znakowania

ø220 (FFL254)

Nie takiej maszyny potrzebujesz?

Odkryj inne produkty lub skonfiguruj swoją znakowarkę laserową.