CompactMark G8

CompactMark G8 to 3-osiowa pozycjonująca znakowarka laserowa, która umożliwia precyzyjne i powtarzalne znakowanie dzięki spawanej, rozciąganej i frezowanej stalowej konstrukcji ze szlifowanymi prowadnicami i recyrkulacyjnymi śrubami kulowymi.

Maszyna ułatwia znakowanie dużych komponentów i palet z setkami części. Może posiadać do 6 osi, poprzez dodanie wahliwej osi obrotowej i głowicy obrotowej.

Główne cechy

Wszechstronność

Znakowarka Compactmark G8 może być wyposażona w szeroką gamę akcesoriów. Na przykład może zawierać oś W do znakowania elementów cylindrycznych, głowicę 3-osiową do znakowania powierzchni niepłaskich, a także systemy wizyjne do centrowania znakowania i odczytu kodów 2D.

Produktywność

CompactMark G8 umożliwia znakowanie obszaru 700×450 mm (z ogniskową FFL160), dzięki ruchowi osi X i płaszczyzny roboczej na osi Y. Ta znakowarka jest idealna zarówno do grawerowania na pojedynczej części, jak i na palecie z setkami małych części, zawsze zachowując idealne centrowanie.

Stabilność

CompactMark G8 posiada ramę wykonaną w całości ze stali spawanej, odprężanej i obrabianej maszynowo. Po odprężeniu termicznym konstrukcja jest wykańczana w celu utworzenia warstw oparcia dla śrub i prowadnic przesuwania. Pozwala to na większe przyspieszenie osi bez wibracji oraz gwarantuje stabilność i wytrzymałość.

Cosa puoi marcare

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Arkusz danych

Wysokość

2300mm

Szerokość

1200mm

Głębokość

1410mm

Laser

Laser światłowodowy, Laser MOPA, Laser pikosekundowy, Laser zielony, Laser UV

Powierzchnia robocza

800X450

Masa całkowita na płaszczyźnie

150 Kg

Rodzaj drzwi

Pneumatyczne

Skok osi

600x400x400

Dostępne ogniskowe

FFL160
FFL254
FFL330

Maksymalna strefa znakowania

700x500 mm (FFL160)

Nie takiej maszyny potrzebujesz?

Odkryj inne produkty lub skonfiguruj swoją znakowarkę laserową.