BeMark

BEMARK łatwo mieści się na każdym blacie roboczym, dążąc do maksymalnej wydajności pod względem wykorzystania przestrzeni. W rzeczywistości ma najlepszy stosunek zajmowanej przestrzeni do wielkości użytecznego obszaru roboczego.

Napędzana oś Z o skoku 200 mm jest idealnym rozwiązaniem w przypadku konieczności znakowania komponentów o różnych kształtach i rozmiarach.

Elektronika tej znakowarki laserowej jest w pełni zintegrowana z samą znakowarką, aby zmniejszyć zajmowaną przez nią powierzchnię.

Bemark może być również wyposażona w drzwi elektryczne. W ten sposób, gdy operator umieszcza obrabiany przedmiot wewnątrz kabiny i uruchamia cykl, drzwi zamykają się automatycznie; otworzą się ponownie dopiero po zakończeniu procesu, zapewniając pełne bezpieczeństwo. Jest kompatybilna z różnymi akcesoriami, takimi jak systemy wizyjne, osie obrotowe i głowice 3D.

Główne cechy

Monitor z ekranem dotykowym

Aby zmniejszyć zajmowaną powierzchnię i zwiększyć ergonomię systemu, znakowarka BEMARK wyposażona jest w komputer z ekranem dotykowym. Dzięki temu operator może łatwo pracować i ładować zlecenia produkcyjne bezpośrednio z przedniego monitora. W razie potrzeby dostępna jest również wersja z oddzielnym komputerem PC.

Kompaktowa

W tej znakowarce laserowej rozdzielnica elektryczna i źródło laserowe są w pełni zintegrowane w tylnej części maszyny, nie wpływając w żaden sposób na obrys blatu roboczego. W celu zapewnienia maksymalnej wydajności, oferuje optymalny stosunek wymiarów powierzchni roboczej do układu zewnętrznego.

Cosa puoi marcare

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Arkusz danych

Wysokość

845mm

Szerokość

655mm

Głębokość

885mm

Laser

Laser światłowodowy, Laser MOPA, Laser zielony

Powierzchnia robocza

400x350 mm

Masa całkowita na płaszczyźnie

40Kg

Rodzaj drzwi

Ręczne, Elektryczne

Skok osi

400mm

Dostępne ogniskowe

FFL160
FFL254

Maksymalna strefa znakowania

ø140 (FFL160)
ø220 (FFL254)

Nie takiej maszyny potrzebujesz?

Odkryj inne produkty lub skonfiguruj swoją znakowarkę laserową.