TowerMark Z

System znakowania laserowego TowerMark Z jest niezwykle wszechstronny i może być obsługiwany ręcznie lub w połączeniu z robotem ładującym/rozładowującym. Jest to niezwykle kompaktowy system, ponieważ wszystkie komponenty, w tym system zasysania (opcjonalny), są zintegrowane z konstrukcją. Jeśli zachodzi potrzeba znakowania dłuższych części, maszyna może być wyposażona w skrzynki boczne o długości 500 mm lub 1000 mm.

Drzwi mogą być otwierane ręcznie lub pneumatycznie, a monitorowanie cyklu znakowania jest ułatwione dzięki wewnętrznemu systemowi oświetlenia i dużej szybie inspekcyjnej. Płaszczyzna wsporcza ma wymiary 750 x 500 mm, a obszar znakowania laserowego może wynosić od ø100 mm do ø310 mm w zależności od soczewki.

Główne cechy

Napędzana oś Z

Oś Z TowerMark Z sterowana jest przez silnik wyposażony w enkoder. Maksymalna wysokość znakowania wynosi 400 mm z soczewką o strefie znakowania o średnicy 140 mm. Prowadnica ślizgowa wyposażona jest w łożyskowanie kulkowe i posiada dwie płozy zamiast bardziej tradycyjnego pojedynczego elementu, co zapewnia bardziej precyzyjny ruch.

Rozbudowa

Towermark Z przystosowana jest do natychmiastowej rozbudowy kilku elementów: systemu wizyjnego TTL do centrowania znakowania na małych produktach lub odczytu i klasyfikacji kodów 2D; osi obrotowej do części cylindrycznych; stołu o skoku 300 mm w celu zwiększenia obszaru roboczego; bocznego systemu wizyjnego o wysokiej rozdzielczości w wersji z osią X oraz napinacza arkuszy do blach o niewielkiej grubości.

Wprowadzanie osi X

Aby zwiększyć produktywność, TowerMark Z przystosowana jest zarówno mechanicznie jak i elektrycznie do wprowadzania osi X, co następuje w prosty i szybki sposób. Umożliwia to przesuwanie głowicy wzdłuż osi 500 mm w celu uzyskania obszaru znakowania 600 x 100 mm (z ogniskową FFL160)

Cosa puoi marcare

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Arkusz danych

Wysokość

2200mm

Szerokość

840mm

Głębokość

870mm

Laser

Laser światłowodowy, Laser MOPA, Laser zielony, Laser UV

Powierzchnia robocza

750X470 mm

Masa całkowita na płaszczyźnie

120 Kg

Rodzaj drzwi

Ręczne, Pneumatyczne, Elektryczne

Skok osi

400mm

Dostępne ogniskowe

FFL160
FFL254
FFL330

Maksymalna strefa znakowania

ø140 (FFL160)
ø220 (FFL254)
ø300 (FFL330)

Nie takiej maszyny potrzebujesz?

Odkryj inne produkty lub skonfiguruj swoją znakowarkę laserową.