RotoMark X

RotoMark X to znakowarka laserowa wyposażona w stół obrotowy, który może mieć od 2 do 4 stacji, umożliwiając znakowanie w czasie maskowanym: podczas gdy maszyna znakuje komponent, operator już ładuje następny komponent na stół. Mechanizm stołu zapewnia prędkość, precyzję i powtarzalność. Mechanizm stołu zapewnia szybkość, precyzję i powtarzalność.

Ta znakowarka laserowa została zaprojektowana dla tych, którzy mają duże wymagania produkcyjne lub muszą znakować duże elementy, ale jest również niezwykle funkcjonalna, gdy trzeba wyprodukować pojedynczą część lub ograniczoną serię.

Główne cechy

Produktywność

RotoMark X wyposażona jest w 2/4-pozycyjny stół obrotowy ø1000 mm do znakowania w czasie maskowanym i w połączony system osi X/Z. Oś X umożliwia pokrycie większego obszaru znakowania niż sama ogniskowa. Dzięki ogniskowej FFL160 obszar strefy roboczej wynosi 800x100mm, wymiar ten może zostać dodatkowo powiększony dzięki zastosowaniu soczewki o większej średnicy. W przypadku ogniskowej FFL254 obszar strefy znakowania wynosi 750×150 mm.

Stabilność

Konstrukcja, wykonana w całości z rozciąganej, spawanej i frezowanej stali, umożliwia wyższe przyspieszenia osi bez ryzyka wibracji, absolutną stabilność i wysoką odporność w przypadku ruchu maszyny i/lub przypadkowych wstrząsów. Mechanizm stołu obrotowego z mechaniczną krzywką gwarantuje: dużą stabilność dzięki łożysku o dużej średnicy, dokładność i powtarzalność pozycjonowania rzędu 100 µm na obwodzie stołu oraz szybkość obrotu (a tym samym większą wydajność) dzięki sterowaniu falownikiem.

Elastyczność

RotoMark X jest bardzo elastyczna i może być używana w trzech trybach: stół automatyczny, gdzie po zwolnieniu bariery optycznej stół obraca się automatycznie; stół ręczny, gdzie po załadowaniu części operator uruchamia cykl; drzwi boczne, gdzie stół jest zablokowany, a operator ładuje przez drzwi boczne, zamyka drzwi i uruchamia cykl.

Cosa puoi marcare

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Arkusz danych

Wysokość

1940mm

Szerokość

1200mm

Głębokość

1700mm

Laser

Laser światłowodowy, Laser MOPA, Laser UV

Powierzchnia robocza

ø1000mm

Masa całkowita na płaszczyźnie

20Kg

Rodzaj drzwi

Ręczne

Skok osi

700x300 mm

Dostępne ogniskowe

FFL160
FFL254

Maksymalna strefa znakowania

ø140 (FFL160)
ø220 (FFL254)

Nie takiej maszyny potrzebujesz?

Odkryj inne produkty lub skonfiguruj swoją znakowarkę laserową.