RotoTower X

RotoTower X to znakowarka laserowa ze stołem obrotowym, która łączy wysoką produktywność z kompaktowymi wymiarami i ergonomią.
Dwupozycyjny stół obrotowy umożliwia obróbkę w czasie maskowanym, tj. eliminując przestoje poprzez optymalizację załadunku/rozładunku komponentów.

Podczas gdy laser znakuje komponent w kabinie, operator już ładuje następną część, bez przerywania pracy.
Marker laserowy jest gotowy do integracji z robotem. Stół posiada średnicę 600mm, co czyni system kompaktowym, ale również bardzo funkcjonalnym.

System jest niezwykle bezpieczny dzięki optycznym barierom, które chronią operatora przed potencjalnymi kolizjami podczas obracania stołu.

Główne cechy

Produktywność

W automatycznym trybie pracy, ponieważ stół ma 2 pozycje, operator może załadować/rozładować część przetwarzaną/do przetworzenia w tym samym czasie, w którym odbywa się proces znakowania. Maksymalizuje to produktywność, poprzez wyeliminowanie dodatkowych czasów załadunku/rozładunku.

Elastyczność

Znakowarka ta może być używana zarówno ze stołem w trybie automatycznym, jak i ręcznym. W pierwszym przypadku operator ładuje część, uruchamia cykl, a stół przesuwa się, aby wprowadzić ją do kabiny znakowania. W drugim przypadku operator może załadować komponent przez boczne drzwiczki inspekcyjne i uruchomić cykl.

System osi XZ

RotoTower X wyposażona jest w oś Z o skoku 400 mm do ustawiania ogniskowania oraz w oś X o skoku 500 mm do rozszerzenia pola roboczego do 420 x 100 mm. Można w ten sposób znakować palety z większą ilością komponentów lub ten sam element w wielu pozycjach. Obie osie są zmotoryzowane za pomocą enkoderów i są zarządzane bezpośrednio przez oprogramowanie FlyCAD.

Cosa puoi marcare

Wypełnij formularz, a konsultant skontaktuje się z Tobą, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.

Arkusz danych

Wysokość

2300mm

Szerokość

1500mm

Głębokość

1300mm

Laser

Laser światłowodowy, Laser MOPA, Laser zielony

Powierzchnia robocza

Ø600mm

Masa całkowita na płaszczyźnie

10Kg

Rodzaj drzwi

Ręczne

Skok osi

400x500 mm

Dostępne ogniskowe

FFL160
FFL254

Maksymalna strefa znakowania

ø140 (FFL160)
ø220 (FFL254)

Nie takiej maszyny potrzebujesz?

Odkryj inne produkty lub skonfiguruj swoją znakowarkę laserową.