LASIT otwiera siedzibę w Polsce

W maju 2021 firma, oferująca systemy znakowania laserowego, LASIT oficjalnie otworzy swoją siedzibę w Polsce.

 

W 2020 roku zmieniło się wiele rzeczy, zarówno w naszym życiu, jak i sposobie, w jaki pracujemy. W tak szczególnym i złożonym roku firma LASIT postanowiła zreorganizować i usprawnić wszystkie procesy wewnętrzne i zewnętrzne. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu udało nam się przejść przez ten trudny rok i stworzyć odpowiednie warunki.

Rok 2021 rozpoczął się pięknym projektem, a mianowicie decyzją o otwarciu siedziby LASIT za granicą. Plan internacjonalizacji rozpoczął się od analizy nowego rynku i kraju, do którego chcemy wnieść wiedzę zdobytą przez nas w branży znakowania laserowego i gdzie chcemy szerzyć naszą misję.

Wśród różnych krajów europejskich, które braliśmy pod uwagę, Polska od początku zajmowała szczególne miejsce. Wszyscy klienci LASIT, bardzo szybki wzrost, niepowstrzymany pęd tego narodu – to wszystko skłoniło nas, aby skierować nasze spojrzenie na wschód.

Dziś jesteśmy przekonani, że dokonaliśmy właściwego wyboru. Polska to piękny kraj z ogromnym potencjałem.

Na początku tego projektu zarządzanie relacjami i komunikacją odbywało się całkowicie telematycznie. Spowodowało to spowolnienie procesu, zarówno w zakresie wiedzy, jak i działania. Musieliśmy kilkukrotnie przekładać nasze wizyty w nowym kraju, a potencjalni klienci mieli trudności, aby nas przyjąć.

Jednak żadna z tych trudności nie powstrzymała nas przed osiągnięciem celu.

 

Firma LASIT zawsze wykazywała wielką zdolność do skracania dystansów, nawet przy pełnym lockdownie. Determinacja i umiejętności zespołu miały fundamentalne znaczenie w organizacji wszystkiego oraz przygotowania warunków i odpowiedniego klimatu dla tego nowego, wspaniałego projektu.

polonia02 LASIT otwiera siedzibę w Polsce
poland-team LASIT otwiera siedzibę w Polsce

Dzięki nowej siedzibie firma zagwarantuje bardzo wysoką jakość obsługi wszystkim klientom: natychmiastowa reakcja, szybkie interwencje i stałe wsparcie to tylko niektóre z zalet posiadania zespołu dedykowanego wyłącznie na terenie Polski.

 

Dla LASIT jest to wielki krok naprzód, pierwszy z tych, które zamierza uczynić w najbliższej przyszłości w kierunku internacjonalizacji.

Siedziba LASIT LASER Polska będzie miała strategiczną pozycję w zakresie połączeń ze wszystkimi naszymi obecnymi i przyszłymi klientami. Biuro znajduje się w Tychach, niedaleko lotniska i można do niego dojechać pociągiem.

Cieszymy się, że możemy przekazać tę informację wszystkim naszym klientom, tym, którzy są z nami i którzy w jakiś sposób towarzyszyli nam we wszystkich zmianach i rozwoju. To także dzięki Wam osiągnęliśmy ten pierwszy z wielu cel.

Podobał Ci się ten artykuł?
Udostępnij to