LASIT weźmie udział
w wystawie FESPA w Niemczech

Fespa-Logo FESPA - Monachium - Niemcy 2023

od 23 do 26 maja 2023 r.
Monachium, Niemcy
Hala A1, Stoisko D87

LASIT Laser Deutschland, niemiecka siedziba LASIT, jest gotowa do udziału w wystawie FESPA, głównych europejskich targach druku specjalistycznego. Nasi niemieccy klienci i cała publiczność na targach będzie mogła zobaczyć nasze systemy laserowe w działaniu i przeprowadzić znakowanie laserowe na swoich produktach. Ponadto, jak zawsze, będzie kilka fantastycznych gadżetów, które można dostosować za pomocą naszych laserów i zabrać do domu.

Nasi inżynierowie sprzedaży będą dostępni do rozmowy na tematy, które obecnie najbardziej interesują wszystkich przedsiębiorców działających w branży mechanicznej:
Lasit-stom-2024 FESPA - Monachium - Niemcy 2023

Markery laserowe wystawione na targach FESPA

Automatyczny system do znakowania laserowego elementów cylindrycznych. Opatentowany dla długopisów, może dostosować się do różnych typów części, idealny, gdy konieczne jest reagowanie na duże ilości produkcji.

Znacznik Towerslide X przeznaczony jest do znakowania elementów poprzez optymalizację procesu załadunku/rozładunku dzięki stołowi roboczemu zamontowanemu na pneumatycznym suwaku, który porusza się do i z kabiny znakującej.

Niezwykle precyzyjna i kompaktowa znakowarka laserowa ze stołem obrotowym. Wykonuje znakowanie laserowe w czasie maskowanym. Maszyna jest gotowa do współpracy z systemami informatycznymi klienta takimi jak ERP czy MES za pomocą różnych protokołów (PROFIBUS, PROFINET itp.)

Podobał Ci się ten artykuł? Udostępnij to