LASIT zmienia siedzibę: Większa przestrzeń dla większych celów

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

LASIT zmienia siedzibę:
Większe cele na większej przestrzeni

Nowa siedziba

W 2019 LASIT rozpoczęła prace związane z przeprowadzką do nowej, sześciokrotnie większej siedziby.

Siedziba ta znajduje się nieopodal poprzedniej i pozwala na podziwianie krajobrazu wybrzeża Sorrento, Ischii i Capri.

Wzrost sprzedaży i liczebności personelu spowodował konieczność przeprowadzki i całkowitej reorganizacji stref pracy. Zarządzanie przeprowadzką podczas pandemii nie było łatwe, a prace były kilkukrotnie przerywane.

Dziś jednakże mamy przyjemność ogłosić naszym klientom, że następnym razem, kiedy zechcą nas odwiedzić, zostaną przyjęci w przepięknym zakładzie położonym nad brzegiem morza z niewyobrażalnie pięknym widokiem.

Nowa strefa produkcyjna pozwoli nam na pięciokrotne zwiększenie ilości znakowarek laserowych oraz jest dowodem na wiarę LASIT w przyszłość swoich projektów. Nowa siedziba handlowa w Polsce już jest dla nas źródłem satysfakcji i mamy wielkie oczekiwania odnośnie przyszłości oraz działań LASIT na arenie międzynarodowej.

UFFICIO-LASIT LASIT zmienia siedzibę: Większa przestrzeń dla większych celów
NURSERY-LASIT LASIT zmienia siedzibę: Większa przestrzeń dla większych celów

Szanujemy wizję

W nowym zakładzie znajdzie się miejsce na strefę relaksu służącą w całości do zapewnienia komfortu pracownikom, którzy będą mogli zrelaksować się podczas przerw i cieszyć się kawą w barze w strefie restauracyjnej.

Ponadto planowane jest stworzenie siłowni dostępnej dla każdego po zakończeniu pracy, która pozwoli zadbać o formę i zapewni świetną rozrywkę.

Natomiast przeznaczona dla najmłodszych strefa zabaw działa już pełną parą. Dzieci naszych pracowników mogą bawić się – zawsze pod opieką osoby dorosłej – we w pełni dopasowanym do ich potrzeb miejscu. Jest to duże udogodnienie dla pracujących mam i wszystkich osób, które mają problem z zapewnieniem opieki swoim dzieciom w godzinach pracy.

Projekt nowych stref w zakładzie jest bardzo bogaty i daje różne możliwości sprzyjające dobremu samopoczuciu wszystkich pracowników. Ludzie są zawsze w centrum uwagi LASIT i są dla niej główną wartością. Ponadto cały zakład zorganizowany został w sposób sprzyjający jego „gospodarce o obiegu zamkniętym”, tzn. tak, aby unikać marnowania energii i sprzyjać ochronie środowiska.

Zmiana ta jest jedynie pierwszym krokiem na drodze niekończącego się rozwoju i jesteśmy szczęśliwi, że możemy poinformować o niej wszystkich tych, którzy przyczynili się do jej wprowadzenia, obdarzając nas zaufaniem i wybierając nas na swojego partnera. 

Podobał Ci się ten artykuł?
Udostępnij to

Świat laserów stale się rozwija

Nie przegap najnowszych wiadomości ze swojej branży.